Посл. мат-лы

Поступай в ВШЭ!
21.03.2018 |  Administrator |  4
В 1992 году правительство РФ инициировало создание Высшей школы экономики... Read more...
Наш интернет магазин поможет вам выбрать детские товары по самой доступной цене
18.03.2018 |  Administrator |  16
Каждый родитель понимает, какие игрушки, и различные другие детские товары... Read more...
Как учить испанский
18.03.2018 |  Administrator |  10
И так, каким же образом качественно и быстро овладеть испанским?... Read more...
Рассчитать цены на SEO продвижение сайтов, вы можете в нашей компании
01.03.2018 |  Administrator |  91
Сейчас есть множество различных методов, которые позволяют продвигать и раскручивать... Read more...
Заинтересованы в быстром и выгодном обмене валют онлайн? Посетите площадку cash365.biz
28.02.2018 |  Administrator |  92
Среди представителей нашего общества все большую популярность приобретают электронные денежные... Read more...
Сухой шампунь
17.02.2018 |  Administrator |  104
На прилавках магазинов появилось такое средство как сухой шампунь. Что... Read more...
Какой компании заказать создание интернет магазина
15.02.2018 |  Administrator |  101
Современный человек активно использует интернет-магазины для того, чтобы становиться обладателем... Read more...
Как грамотрно оформить распорядительную документацию
15.02.2018 |  Administrator |  103
Как грамотно оформить распорядительную документацию Начальник отдела или директор имеет... Read more...
Офисное видеонаблюдение
07.02.2018 |  Administrator |  105
Современные камеры наблюдения уже давно используют для того, чтобы обезопасить... Read more...
Где можно купить текстиль для дома отличного качества
01.02.2018 |  Administrator |  106
Сложно сегодня встретить женщину, которая бы не знала, что такое... Read more...

Автор: Administrator   
11.01.2018 17:08

Ведення власного бізнесу в Україні є справою не з простих. Сьогодні ми розповімо поетапно про ті труднощі, з якими стикаються майбутні підприємці, які мають намір зареєструвати власну фірму і отримати свідоцтво платника ПДВ. Якщо ви належите до цієї категорії осіб, то ця стаття саме для вас.

Перші питання, які постають перед майбутнім підприємцем - це питання вибору організаційно-правової форми, назви і місцезнаходження підприємства. Найбільш поширеною формою ведення бізнесу в Україні є товариство з обмеженою відповідальністю. У господарському законодавстві різні аспекти діяльності ТОВ прописані краще, ніж будь-яких інших форм підприємництва. Кількість учасників ТОВ може варіюватися від 1 до 100 осіб. При реєстрації юридичної особи у вас не виникне проблем з формуванням статутного капіталу, адже його мінімальний розмір не встановлено чинним українським законодавством. Крім того, згідно ст. 52 Закону "Про господарські товариства" статутний капітал може формуватися не відразу, а протягом року після реєстрації. Тому якщо ви хочете створити фірму і почати свою діяльність в найкоротші терміни, ТОВ - стане для вас найкращим варіантом.


З вибором назви також не виникне великих ускладнень. Головною вимогою при цьому є те, що назва вашої фірми не повинно збігатися з назвою вже існуючого підприємства. Якщо державний реєстратор виявить в Єдиному державному реєстрі таке збіг, це стане підставою для відмови вам у реєстрації. А це означає, що вам доведеться звертатися до нього повторно. Тому, щоб заощадити власні сили і час раджу перевіряти наявність назви в ЄДР, тим більше, що це можна легко зробити, просто відвідавши сайт державного підприємства "Інформаційно-ресурсний центр".

Як бачимо, перші два питання не становлять особливих проблем. Більш складним є вибір місця для майбутнього підприємства. Зрозуміло, що далеко не кожен має можливість орендувати приміщення для здійснення у ньому своєї діяльності. Кількість підприємств зростає, чого не можна сказати про кількість побудованих офісних приміщень. Це призводить до того, що сьогодні багато фірми реєструються за однією і тією ж адресою. Звідси і поява поняття "адреса масової реєстрації", яке означає наявність за однією юридичною адресою кількох зареєстрованих підприємств. У наш час досить багато фірм надають послуги з продажу адрес для реєстрації підприємств. Однак будьте уважні! Купуючи таку адресу обов'язково перевіряйте чи не є він адресою масової реєстрації, адже це може створити для вас багато перешкод у подальшому здійсненні підприємницької діяльності. І, насамперед, - це присвоєння станів податкової. Стани - одна з вагомих проблем, з якими досить часто стикаються суб'єкти господарювання. Якщо ваша фірма фактично відсутній за юридичною адресою, то податкова може надати вам:

♦ стан 10 - запит на встановлення місцезнаходження (подається податкової державному реєстратору, який в свою чергу надсилає вам лист із запитом на встановлення адреси);
♦ стан 23 - місцезнаходження не встановлено;
♦ стан 32 - фактична адреса не встановлено, юридична - масової реєстрації.

Наслідком присвоєння станів є фактично повне паралізування діяльності підприємства. Адже після цього ви не зможете відкрити рахунок в банку, ні здавати звіти, ні отримати довідку 4-ОПП, так само, як і свідоцтво платника ПДВ. Присвоєння стану є підставою для анулювання зазначеного свідоцтва. Отже, ще раз підкреслюю: будьте уважні при виборі адреси місцезнаходження вашого майбутнього підприємства!

 

Поиск

Яндекс.Метрика