Посл. мат-лы

Поступай в ВШЭ!
21.03.2018 |  Administrator |  4
В 1992 году правительство РФ инициировало создание Высшей школы экономики... Read more...
Наш интернет магазин поможет вам выбрать детские товары по самой доступной цене
18.03.2018 |  Administrator |  16
Каждый родитель понимает, какие игрушки, и различные другие детские товары... Read more...
Как учить испанский
18.03.2018 |  Administrator |  10
И так, каким же образом качественно и быстро овладеть испанским?... Read more...
Рассчитать цены на SEO продвижение сайтов, вы можете в нашей компании
01.03.2018 |  Administrator |  91
Сейчас есть множество различных методов, которые позволяют продвигать и раскручивать... Read more...
Заинтересованы в быстром и выгодном обмене валют онлайн? Посетите площадку cash365.biz
28.02.2018 |  Administrator |  92
Среди представителей нашего общества все большую популярность приобретают электронные денежные... Read more...
Сухой шампунь
17.02.2018 |  Administrator |  104
На прилавках магазинов появилось такое средство как сухой шампунь. Что... Read more...
Какой компании заказать создание интернет магазина
15.02.2018 |  Administrator |  101
Современный человек активно использует интернет-магазины для того, чтобы становиться обладателем... Read more...
Как грамотрно оформить распорядительную документацию
15.02.2018 |  Administrator |  103
Как грамотно оформить распорядительную документацию Начальник отдела или директор имеет... Read more...
Офисное видеонаблюдение
07.02.2018 |  Administrator |  105
Современные камеры наблюдения уже давно используют для того, чтобы обезопасить... Read more...
Где можно купить текстиль для дома отличного качества
01.02.2018 |  Administrator |  106
Сложно сегодня встретить женщину, которая бы не знала, что такое... Read more...

Автор: Administrator   
11.01.2018 17:06

Зараз, коли статус англійської мови в усьому світі дуже високий, документ, що підтверджує знання в цій області, стає все більш важливою складовою успішної кар'єри. Найчастіше таким документом є сертифікат якого-небудь міжнародного іспиту. Однак який саме іспит вибрати, вирішити не завжди просто, адже кожен з них володіє якимись своїми перевагами і недоліками. З цієї точки зору давайте розглянемо один із найпопулярніших нині іспитів IELTS.

Іспит ielts є «молодшим братиком» іспиту toefl, проте значно від нього відрізняється. Він більш універсальний, так що його популярність зростає рік від року - підготовкою до ielts і прийомом іспиту займаються близько 300 центрів у 120 країнах світу. Ще одна відмінність - ielts оцінює рівень знання британського варіанту англійської мови, а не американського, як TOEFL.

Зміст іспиту IELTS

Іспит складається з чотирьох частин - reading (читання і аналіз тексту), writing (написання коротких есе на задані теми), listening (аудіювання, сприйняття на слух) і speaking (навички використання розмовної мови). Тест ielts - діагностичний, тобто його не можна не здати; оцінку у 0 балів можна отримати тільки в разі неявки на іспит. Кожна частина оцінюється балами від 1 до 9 і однаково важлива для підсумкової оцінки; крім того, завдання, як правило, пов'язані єдиною тематикою. Самі по собі завдання не так вже й складні, але потрібно враховувати культурологічну специфіку тесту - адже він розроблявся в Англії, і завдання, які в ньому пропонуються, звичніше англійською учням, а не російською. Наприклад, ielts reading передбачає володіння таким навиком, як швидке сканування тексту з вичлененням основних думок і фактів, необхідних для відповіді на питання; в російських школах, як правило, подібних завдань не пропонується. Інші частини тесту також мають свої специфічні риси.

сертифікат IELTSСертифікат ielts, як правило, готовий вже через 2 тижні після іспиту. Це - досить короткий термін: результати кембріджських іспитів, наприклад, бувають готові лише через кілька місяців. Одна копія сертифіката видається на руки, плюс здав має право замовити розсилку ще 5 копій потрібні установи або навчальні заклади. Діє сертифікат протягом 2 років, після чого, якщо вам знадобляться оцінки ielts, знання знову доведеться підтверджувати. Цим він вигідно відрізняється від безстрокових кембриджських іспитів; проте на практиці «вік» оцінки має значення і у випадку з кембриджськими сертифікатами.

У більшості випадків здача ielts - це саме робота на сертифікат, з тією або іншою метою. Хоча може бути і по-іншому. Наприклад, частина ielts speaking можна пройти і просто заради того, щоб оцінити свої можливості в плані спілкування з іноземцями, наприклад, перед діловою поїздкою. Однак такі випадки досить рідкісні.

Сертифікат IELTS - річ дуже корисна. Зараз це - мабуть, найбільш широко визнаний у світі сертифікат міжнародного іспиту з англійської мови. Його визнають у Внз Канади, Великобританії, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, у більш ніж сотні Вузів США, і це коло неухильно розширюється. Його визнають тисячі роботодавців по всьому світу, в тому числі і в неєвропейських країнах - в Бразилії, у В'єтнамі та інших державах. Так що коло застосування сертифіката досить широкий і він може виявитися гарним підмогою в справі кар'єрного зростання.

Здавати ielts можна раз в 3 місяці, так що не турбуйтеся, якщо не вийшло зробити це з першого разу. За умови ретельної підготовки у вас обов'язково все вийде, і на руках у вас буде сертифікат престижного іспиту з відмінним балом.

 

Поиск

Яндекс.Метрика