Посл. мат-лы

Для организации отличного отдыха используйте предложения турагентства в Киеве
21.01.2018 |  Administrator |  5
Трудно поспорить с тем фактом, что среди всех слоев населения... Read more...
Будівельна освіта – чи потрібно?
20.01.2018 |  Administrator |  5
Будівництво в наш час – найбільш динамічна галузь економіки. Кожен... Read more...
День студента чекають всі студенти світу
20.01.2018 |  Administrator |  6
Цього дня з великим нетерпінням чекають всі студенти. Під кінець... Read more...
Додаткова освіта: Воно вам треба?
20.01.2018 |  Administrator |  6
Багато студентів і молодих фахівців вважають, що чим більше у... Read more...
Изучение английского языка в Ирландии
20.01.2018 |  Administrator |  6
С каждым годом интерес студентов на изучение английского Ирландия растёт... Read more...
Куди інвестувати у 2015 році?
20.01.2018 |  Administrator |  10
Минулий 2014 рік виявився нелегким для світової економіки і інвесторів.... Read more...
Творчий аспект життя студента
20.01.2018 |  Administrator |  6
У всіх людей є свої творчі уподобання в музиці, кіно... Read more...
Заробіток в Інтернеті для студента
20.01.2018 |  Administrator |  6
Інтернет є надзвичайно гнучкою структурою, яка здатна постійно змінюватися... Read more...
Освіта сьогодні
20.01.2018 |  Administrator |  6
На сьогоднішній день освіта — це найважливіша і невід'ємна частина... Read more...
Навчання в борг чи варто брати освітній кредит
20.01.2018 |  Administrator |  6
Хороша освіта – це перша сходинка до успішної кар'єри і... Read more...
Где заказать помощь онлайн по химии?
20.01.2018 |  Administrator |  6
Когда до экзамена или зачета остаются считанные дни, а подготовиться... Read more...
Освіта онлайн - ідеал чи слабкість?
17.01.2018 |  Administrator |  30
Ми привчені до того, що студенти коледжу ходять на заняття... Read more...
Особливість навчального процесу в університеті
17.01.2018 |  Administrator |  25
Особливістю навчання у вузі є наявність багатьох форм навчання. Спочатку... Read more...
Класифікація викладачів.
17.01.2018 |  Administrator |  22
Для успішного навчання та здачі іспитів необхідно чітко визначити тип... Read more...
Як домогтися підвищення зарплати ?
17.01.2018 |  Administrator |  23
Домогтися високої зарплати - в твоїх силах! Чого ти стоїш... Read more...

Автор: Administrator   
11.01.2018 17:02


Як розібратися в різноманітті світлодіодних світильників, що розрізняються за технічними характеристиками, конструкції і ціною?
Для цього спочатку познайомимося з головними параметрами світлодіодного світильника:

1. Світловий потік, він вимірюється в люменах (Лм) і показує кількість світла, яке випромінює світлодіодний світильник. Чим більше величина світлового потоку, тим яскравіше світить стельовий світильник світлодіодний.

2. Потужність споживання у ватах (Вт). Чим менше споживання електроенергії світлодіодним світильником, тим менше ви платите за електроенергію.

3. Світловіддача світильника. Вимірюється в люменах на ват потужності споживання (Лм/Вт). Це основний показник енергоефективності світильника. Наприклад, дуже поширений зараз вбудовуваний офісний світильник під стеля типу "Армстронг" з чотирма люмінесцентними лампами по 18 Вт має фактичну світловіддачу не більше 30 Лм/Вт і його не можна вже назвати енергозберігаючим порівняно зі світлодіодним світильником. А ціна стає все дешевше і дешевше на останні. І не сумнівайтеся - досить скоро світлодіодні світильники окуплять себе.4. Діаграма спрямованості світильника (крива сили світла). Вона показує, розподіл світлового потоку світлодіодних світильників. Вбудовані світлодіодні світильники повинні мати оптимальну для вашої задачі діаграму спрямованості. В офісі, наприклад, стельові світильники повинні забезпечити рівномірне освітлення на всій площі приміщення, тобто мати т.зв. косинусную діаграму. При освітленні доріг або вулиць світильник повинен забезпечувати широку або полуширокую криву сили світла.

5. Колірна температура (відтінок білого) світлодіодного світильника. Вона вимірюється в градусах Кельвіна, зазвичай колірна температура лежить у діапазоні 2700-7000К. Найбільш комфортний для очей "теплий білий" світ має колірну температуру до 4000К. По мірі збільшення цієї величини, світло стає «холодним» білим. Як правило, «теплі» світлодіодні світильники коштують дорожче, ніж «холодні», що пов'язано з технологією виготовлення світлодіодів.

6. Індекс кольоропередачі Ra. Ця величина показує, наскільки правильно буде виглядати колір предмета, який освітлюється світлодіодним світильником. Чим вище індекс передачі кольору, тим правильніше відображаються кольору. Індекс Ra повинен бути більше 75 при освітленні об'єктів, де важливо добре розрізнення кольору.

7. Виробник світлодіодів. Краще всього вибирати світлодіоди світових лідерів в цій області CREE, Samsung, Seoul Semiconductor та ін., тому що ці компанії гарантують відповідність параметрів світлодіодів заявленими характеристиками протягом всього терміну служби вашого світлодіодного світильника, проводять складні лабораторні тести в різних температурних режимах світлодіодного світильника, публікують реальні деградаційні характеристики світлодіодів (поступове зменшення світлового потоку), в загальному, викликають більше довіри до технічних параметрів їх продукції. Підпільні китайські світлодіоди або No name з плином часу (зазвичай скоро) втрачають початкові властивості.

8. Коефіцієнт корисної дії драйвера повинен бути не менше 80%. Светодиодные светильники з менш ефективними блоками живлення будуть мати занадто великі втрати потужності. Крім того, у блоку живлення світильника повинна мати захист від стрибків напруги, захист від перегріву, він повинен відповідати вимогам до електромагнітної сумісності.

9. Кількість і розміри світлодіодів в світильнику. Принцип "чим більше - тим краще" тут не працює. Світильник, який містить 90 світлодіодів, може бути зовсім не краще світильника, містить 24 світлодіода, якщо у другому світильнику використовуються більш ефективні світлодіоди з великим співвідношенням Лм/Вт. Також не є вадою чи чеснотою розміри світлодіода. Світлодіоди можуть бути малими або великими, це не має значення. Важливіше параметри світлодіодного світильника описані вище.

Який розсіювач для світлодіодного світильника вибрати?

Самий «економічний» тип розсіювача - це його відсутність. Для цього застосовуються світильники з растровими світловідбиваючими гратами. Кут світлового потоку в таких світильниках складає 120 градусів. Растрові світильники встановлюються в приміщення з висотою стелі 2,5 метра і вище.
В приміщеннях з низькими стелями (менше 2,5 метрів) доцільніше використовувати світильники з розсіювачем - у нього є коротка назва - "призма" або "микропризматический". Виконаний з світлотехнічного прозорого органічного скла з призматичною структурою. Це найбільш поширений вид розсіювача для світлодіодних світильників. За рахунок високої пропускної здатності світла (85-90 %), рівномірної необхідної освітленості на поверхні з-за якісного розподілу світла (кут розсіювання становить до 175 градусів), привабливого зовнішнього вигляду, ця структура дуже популярна і затребувана.
Розсіювач з матового скла (опал) використовується вкрай рідко (в основному для дизайнерських цілей).Имея великий кут розсіювання світлового потоку (до 175 градусів) даний тип розсіювача здатний затримувати до 30% світлового потоку світильника.
Найкращий рассеватель для світлодіодного світильника Армстронг є призматичний або микропризматический розсіювач, тому що у нього максимальне значення пропускання світлового потоку.

Як вибрати стельовий світильник світлодіодний Армстронг по застосовності?
В загальному наближенні місце розташування світильника визначає його основні характеристики: світловий потік і споживана потужність.
Ось, власне, і все. Тепер ви можете вибрати світлодіодний світильник, який підійде саме вам.

 

Поиск

Яндекс.Метрика