Посл. мат-лы

Поступай в ВШЭ!
21.03.2018 |  Administrator |  4
В 1992 году правительство РФ инициировало создание Высшей школы экономики... Read more...
Наш интернет магазин поможет вам выбрать детские товары по самой доступной цене
18.03.2018 |  Administrator |  16
Каждый родитель понимает, какие игрушки, и различные другие детские товары... Read more...
Как учить испанский
18.03.2018 |  Administrator |  10
И так, каким же образом качественно и быстро овладеть испанским?... Read more...
Рассчитать цены на SEO продвижение сайтов, вы можете в нашей компании
01.03.2018 |  Administrator |  91
Сейчас есть множество различных методов, которые позволяют продвигать и раскручивать... Read more...
Заинтересованы в быстром и выгодном обмене валют онлайн? Посетите площадку cash365.biz
28.02.2018 |  Administrator |  92
Среди представителей нашего общества все большую популярность приобретают электронные денежные... Read more...
Сухой шампунь
17.02.2018 |  Administrator |  104
На прилавках магазинов появилось такое средство как сухой шампунь. Что... Read more...
Какой компании заказать создание интернет магазина
15.02.2018 |  Administrator |  101
Современный человек активно использует интернет-магазины для того, чтобы становиться обладателем... Read more...
Как грамотрно оформить распорядительную документацию
15.02.2018 |  Administrator |  103
Как грамотно оформить распорядительную документацию Начальник отдела или директор имеет... Read more...
Офисное видеонаблюдение
07.02.2018 |  Administrator |  105
Современные камеры наблюдения уже давно используют для того, чтобы обезопасить... Read more...
Где можно купить текстиль для дома отличного качества
01.02.2018 |  Administrator |  106
Сложно сегодня встретить женщину, которая бы не знала, что такое... Read more...

Автор: Administrator   
11.01.2018 16:59

Іноді необхідно завантажити будь-який файл. Аудіокнигу, програму або навіть який-небудь фільм. Можна звернутися на файлообмінники, але якщо Ваш файл важить більше 50 мегабайт, то там робити нічого - сенсу купувати платну ліцензію на один файл сенсу немає, а завантажити все - таки хочеться швидко й без проблем. Що тоді робити? Правильно, звернутися на торрент і навчитися того як качати через торрент трекер.Чтобы отримати повне уявлення про те, як правильно качати через торрент пропоную Вам ознайомитися з невеликим теоретичним відступ, що дозволяє розібрати, що таке торрент, торрент файл і торрент трекер.

Торрент - це спеціалізований мережевий протокол, створений для швидкого обміну файлами в інтернеті.

Торрент - файл - це маленький файлик з розширенням .torrent, що містить інформацію для завантаження потрібного файлу з торрент - трекера.
Торрент - трекер - спеціалізований інтернет - сервіс, який дозволяє обмінюватися цими самими торрент файлами і скачувати вже потрібні «великі» файли в повному обсязі та на максимальній швидкості. Тут важливо розуміти, що всі файли, доступні для скачування знаходяться не на торрент трекері, а у самих користувачів і швидкість скачування файлу залежить лише від доступності цього файлу або окремих його частин у користувачів.

Ну, досить теорії, пора вже приступати до практики і навчитися вже нарешті того, як качати файл з торрента.
Для початку Вам буде потрібно визначити, з яким торрент - трекером Ви будете працювати. Сервісів торрент - трекерів безліч, і щоб Ви не обтяжували себе пошуком відповідного сервісу і я пропоную до Вашої Уваги топ торрентов трекера http://www.filebase.ws/.

Розберемо процедуру скачування файл з торрента на прикладі мого улюбленого торрент - трекера Rutracker.org. Проходимо просту процедуру реєстрації і викачуємо і встановлюємо повністю безкоштовну програму uTorrent. Тепер ми володіємо всім необхідним для того, щоб навчитися качати файли через торрент.
Вибираємо який - небудь фільм або мультфільм. Наприклад, я недавно переглянув дуже прикольний мультик - Кунг - фу Панда (Хто не дивився, всім раджу, класний мульт). Набираємо його в пошуку, нам вилазить купа тем з цим мультфільмом. Вибираємо тему, де представлена найбільш якісна версія мультика. Дивимося відгуки користувачів і, якщо подобається перегортаємо опис фільму до кінця і знаходимо рядок скачати .torrent.

Натискаємо на цю ссилочку і починає викачуватися маленький файлик, торрент - файл, який містить всі дані про файл, який ми і хочемо завантажити через торрент.

Тепер відкриваємо цей файлик програмою uTorrent, зазвичай ця програма відкривається одразу при відкритті файлу. Далі вказуємо місце, куди нужносохранить файл, який ми хочемо качати через торрент і бачимо приблизно таку картину:

Натискаємо кнопочку Ok і починаємо скачувати файл. Завантаження файлу буде відбуватися на максимальній швидкості. Як виявилося навчиться качати через торрент не дуже складно.

Правда існує ще маленький, але дуже суттєвий нюанс. Скачувати звичайно добре, але, качати файл з торрента потрібно не тільки нам, але і іншим учасникам трекера. І, щоб користувачі (тобто ми) не забували не тільки качати, але і роздавати існує спеціальна система рейтингу, коли він закінчується Вам забороняється завантажувати файли. Ну, а щоб підтримувати рейтинг в потрібному сотоянии необхідно не забувати роздавати файли. Тобто після того, як завантажили якийсь файл, не вимикайте торрент - клієнт, дайте скачати іншим, а заодно і підвищите рейтинг для нових скачувань.

 

Поиск

Яндекс.Метрика