Посл. мат-лы

Поступай в ВШЭ!
21.03.2018 |  Administrator |  4
В 1992 году правительство РФ инициировало создание Высшей школы экономики... Read more...
Наш интернет магазин поможет вам выбрать детские товары по самой доступной цене
18.03.2018 |  Administrator |  16
Каждый родитель понимает, какие игрушки, и различные другие детские товары... Read more...
Как учить испанский
18.03.2018 |  Administrator |  10
И так, каким же образом качественно и быстро овладеть испанским?... Read more...
Рассчитать цены на SEO продвижение сайтов, вы можете в нашей компании
01.03.2018 |  Administrator |  91
Сейчас есть множество различных методов, которые позволяют продвигать и раскручивать... Read more...
Заинтересованы в быстром и выгодном обмене валют онлайн? Посетите площадку cash365.biz
28.02.2018 |  Administrator |  92
Среди представителей нашего общества все большую популярность приобретают электронные денежные... Read more...
Сухой шампунь
17.02.2018 |  Administrator |  104
На прилавках магазинов появилось такое средство как сухой шампунь. Что... Read more...
Какой компании заказать создание интернет магазина
15.02.2018 |  Administrator |  101
Современный человек активно использует интернет-магазины для того, чтобы становиться обладателем... Read more...
Как грамотрно оформить распорядительную документацию
15.02.2018 |  Administrator |  103
Как грамотно оформить распорядительную документацию Начальник отдела или директор имеет... Read more...
Офисное видеонаблюдение
07.02.2018 |  Administrator |  105
Современные камеры наблюдения уже давно используют для того, чтобы обезопасить... Read more...
Где можно купить текстиль для дома отличного качества
01.02.2018 |  Administrator |  106
Сложно сегодня встретить женщину, которая бы не знала, что такое... Read more...

Автор: Administrator   
11.01.2018 16:31

Ви придбали хороший автомобіль, який дуже давно хотіли, і довго збирали гроші на нього. І першим кроком після довгоочікуваної покупки автомобіля є здійснення заходів, спрямованих на запобігання його викрадення. Мова йде про вибір якісної автосигналізації, і її встановлення. Про способи вибору автосигналізації ви вже досить прочитали, порадилися з професіоналами і здійснили свій вибір. Залишилося її встановити. Звичайно, можна це зробити в автомайстерень протягом двох годин, або ж самому. У статті розглянемо, ак встановити автосигналізацію.

Установка стандартної сигналізаціїДля встановлення автосигналізації вам потрібно власне сама сигналізація, а також клеми під «масу» і для штатних роз'ємів, обтискні клеми "+" і "-", провід, пластиковий хомут, мультиметр, паяльник, плоскогубці і кусачки, кілька викруток.

Коли ви підготували все необхідне, можна приступати до установки самої сигналізації. Але де встановити автосигналізацію в автомобілі є достатньо місць, де можна її встановити. Найчастіше її встановлює під панеллю приладів. Отже, вам треба її зняти. Далі прикрутити основний блок до стінок моторного відділу. Саме ж реле блокування можна розмістити між лівим і правим відростками воздуховода.

Далі ви розміщуєте інші блоки сигналізації по всьому кузову автомобіля. Сирену сигналізації розміщуєте під майданчиком акумулятора. Кінцевик капота прикріплюєте біля датчика повороту, а кінцевик багажника прикріплюєте у замку. Ці кінцевики потрібно розгорнути так, щоб вони дивилися один на одного.

Після цього всі блоки з'єднують за допомогою проводів. Користуючись ізолюючою стрічкою, прикріплюєте ці дроти до штатної проводки. Залишилося ще встановити силовий каркас і датчики удару. Датчики удару встановлюєте на рульову колонку, а допоміжний вимикач можна прикріпити в будь-яке місце, але бажано, щоб його не було видно, але він був легко доступним. Стандартна установка автосигналізації на цьому завершується.

Установка сигналізації з автозапуском двигунаВ даний час автосигналізації мають дуже багато різновидів і покликані не тільки для захисту автомобіля, але і можуть здійснювати автозапуск автомобіля. Тобто автомобіль може заводитися без присутності водія в салоні. Для цього ви можете встановити автосигналізацію з автозапуском. Як це робиться?

Автозапуск підключається до замку запалювання за допомогою проводів, таких як дроти стартера, двох проводів запалювання і дроти АС. Якщо на автомобілі встановлений іммобілайзер, то вам потрібно буде докупити. В цей модуль потрібно буде вставити ключ запалювання. А далі при автозапуску передається інформація про ключі на замок.

Крім цього до сигналізації ще підключається провід з контролю запуску автодвигателя. Цей провід прикріплюється до одного з датчиків масла, тахометра або генератора. Після підключення автозапуску, здійснюється програмна налаштування сигналізації.
Установка автосигналізації з високим ступенем захисту

Слід сказати, що стандартна установка автосигнализации не надто надійна для захисту вашого автомобіля. Є набагато кращі способи. Розглянемо, ак встановити автосигналізацію самому з більш високим ступенем захисту.

Якщо в автомобілі є внутрішні пластикові кришки крила, то можна відкрутити гвинти кришки і встановити сирену в середині крила. Злодієві буде важко дістатися до сирени. Якщо сирену виставили десь на увазі, то потрібно зробити так, щоб проводи не були доступні для викрадача. Слід нанести на дроти побільше ізолюючої стрічки. Для розплутування цих кабелів з великою кількістю ізоляційної стрічки потрібно більше часу. Сирену ніколи не можна розміщувати на рухомих частинах, у колекторів і не можна піддавати дії вологи.

Для того, щоб надійніше встановити автосигналізацію своїми руками, можна скористатися такою порадою. Центральний блок (модуль) автосигналізації буде набагато легше і безпечніше встановити за речовим ящиком. Нижче цього ящика знаходиться устаткування кондиціонера або опалення, і дістатися туди буде дуже не просто. Тепер ви знаєте, як правильно встановити автосигналізацію.

 

Поиск

Яндекс.Метрика