Посл. мат-лы

Для организации отличного отдыха используйте предложения турагентства в Киеве
21.01.2018 |  Administrator |  5
Трудно поспорить с тем фактом, что среди всех слоев населения... Read more...
Будівельна освіта – чи потрібно?
20.01.2018 |  Administrator |  5
Будівництво в наш час – найбільш динамічна галузь економіки. Кожен... Read more...
День студента чекають всі студенти світу
20.01.2018 |  Administrator |  6
Цього дня з великим нетерпінням чекають всі студенти. Під кінець... Read more...
Додаткова освіта: Воно вам треба?
20.01.2018 |  Administrator |  6
Багато студентів і молодих фахівців вважають, що чим більше у... Read more...
Изучение английского языка в Ирландии
20.01.2018 |  Administrator |  6
С каждым годом интерес студентов на изучение английского Ирландия растёт... Read more...
Куди інвестувати у 2015 році?
20.01.2018 |  Administrator |  10
Минулий 2014 рік виявився нелегким для світової економіки і інвесторів.... Read more...
Творчий аспект життя студента
20.01.2018 |  Administrator |  6
У всіх людей є свої творчі уподобання в музиці, кіно... Read more...
Заробіток в Інтернеті для студента
20.01.2018 |  Administrator |  6
Інтернет є надзвичайно гнучкою структурою, яка здатна постійно змінюватися... Read more...
Освіта сьогодні
20.01.2018 |  Administrator |  6
На сьогоднішній день освіта — це найважливіша і невід'ємна частина... Read more...
Навчання в борг чи варто брати освітній кредит
20.01.2018 |  Administrator |  6
Хороша освіта – це перша сходинка до успішної кар'єри і... Read more...
Где заказать помощь онлайн по химии?
20.01.2018 |  Administrator |  6
Когда до экзамена или зачета остаются считанные дни, а подготовиться... Read more...
Освіта онлайн - ідеал чи слабкість?
17.01.2018 |  Administrator |  30
Ми привчені до того, що студенти коледжу ходять на заняття... Read more...
Особливість навчального процесу в університеті
17.01.2018 |  Administrator |  25
Особливістю навчання у вузі є наявність багатьох форм навчання. Спочатку... Read more...
Класифікація викладачів.
17.01.2018 |  Administrator |  22
Для успішного навчання та здачі іспитів необхідно чітко визначити тип... Read more...
Як домогтися підвищення зарплати ?
17.01.2018 |  Administrator |  23
Домогтися високої зарплати - в твоїх силах! Чого ти стоїш... Read more...

Автор: Administrator   
10.01.2018 15:49

Постійно розповідаючи про ремонти, таких масштабних і трудомістких процесах, хочеться повідати читачам і про естетичні моменти ремонту, і ми знайшли найкращу для цього тему - вибір люстри. Здавалося б, така проста процедура: досить прийти, вибрати ту, яка гармонійно впишеться в інтер'єр, і можна купувати. Все це правильно, але, люстра повинна не тільки радувати око і гармонійно вписуватися в інтер'єр, але і давати правильне освітлення. Отже, що ж потрібно знати, перед тим як вибирати люстру.Потужність люстриДля кожної кімнати люстра повинна бути певної потужності, щоб організувати правильне освітлення. Крім правильного освітлення, люстри залежить від потужності і те, якої потужності в неї можна вкручувати лампи.

Потужністю люстри вважається сума потужностей всіх ламп. Щоб дізнатися, якої потужності можна вкрутити лампочку в люстру, необхідно загальну потужність люстри розділити на кількість передбачених у ній ламп.

Якої потужності купувати люстру:Як вибрати люстру?Для залу - 150-300 Вт;

Для спальні - 60-150 Вт;

Для кухні - 120-200 Вт.


Виходячи з потужності, ви будете знати, які лампочки можна використовувати в люстрі. Дуже часто це необхідно враховувати, так як багато люстри виготовляються з крихких матеріалів, і тому лампочка понад встановленої потужності може просто почати плавити елементи даної люстри. Ось тому питання потужності також необхідно враховувати при покупці люстри.

Якщо ж ви сумніваєтеся в достатності потужності, то беріть потужність люстри з запасом, зайве освітлення можна завжди буде прибрати за допомогою вимикача-регулятора.

З яким типом ламп вибрати люстру


На сьогоднішній день існує велика кількість типів ламп, але в люстрах частіше використовують тільки 3 типу, які власне ми і розглянемо.


Лампа енергозберігаюча лампа розжарюванняЛампа розжарювання - це звична для нас лампа, вона добре висвітлює, але при цьому споживає багато зайвої енергії, так як половина йде на утворення в ній тепла.

Більш економічним і раціональним варіантом в цьому випадку буде енергозберігаюча лампочка, яка має такий же цоколь, як і лампа розжарювання, але при цьому вона споживає значно менше електроенергії. Сучасні енергозберігаючі лампи мають 2 відтінку випромінюваного кольори: жовтий і білий. Виходячи з того, який відтінок ви хочете отримати в кімнаті, таку лампу і використовуйте - колір освітлення дуже відрізняється у них один від одного.

Також сучасні люстри роблять зі стандартним цоколем, але плафони розраховані на лампочки маленького розміру, які є, як і у вигляді ламп розжарювання, так і у вигляді енергозберігаючих ламп. При цьому якість освітлення даних ламп не поступається звичайним.


Галогенна лампаЯк вибрати люстру?Галогенні лампи - це новий тип ламп розжарювання, які споживають значно менше енергії на відміну від звичайних ламп. Галогенні лампи мають світлову віддачу, а розповсюджуваний ними світло ніби осяває всю кімнату яскравими променями. Варто відзначити, що галогенні лампи мають більш тривалий термін служби, ніж лампи розжарювання, а різниця в ціні при цьому у них незначна.


Люмінесцентні лампиЯк вибрати люстру?Сучасні люмінесцентні лампи істотно змінилися за останні роки. Напевно кожен з вас пам'ятає старі люмінесцентні лампи, які були схожі на мечі героїв фільму Зоряні війни. Такі лампи використовувалися в магазинах і в квартирах на кухні. Вони мали яскраве світіння, білого, холодного відтінку. Крім того, вони видавали досить-таки неприємне гудіння, яке дуже сильно дратувало.

Сучасні люмінесцентні лампи значно видозмінилися, ставши в кілька разів менше і отримавши універсальні і компактні форми. Більш того, вони тепер стали безшумними, а лампа потужністю 11Вт світить так само, як і в 60 Вт лампа розжарювання. Люстру з люмінесцентними лампами радимо використовувати в тих місцях, де необхідна хороша освітленість, найкраще вони підходять для кухні.

Види люстрЯк вибрати люстру?Люстри бувають двох видів: класичного і стельового. Класичні люстри це ті, які знаходяться на деякій відстані від стелі, на підвісі. Стельові - ті, які розміщені безпосередньо під стелею. Яку ж вибрати люстру в ту чи іншу кімнату?

Якщо у вас невелика кімната, то купувати класичну підвісну люстру не дуже логічно, так як вона буде виглядати занадто громіздко і забирати простір і так маленької кімнати. Стельові люстри компактні і підходять для маленьких кімнат, але в просторих вони будуть виглядати не дуже. Таким чином, можна зробити висновок, що для спальні та кухні краще вибрати стельові люстри, а для залу - класичну.

Загальні рекомендаціїЯк говорилося вище, люстра повинна гармонійно вписуватися в дизайн кімнати, як по кольоровій гамі, так і по дизайну.

Не купуйте лампи з нестандартним цоколем, так як потім вам дуже складно буде придбати таку лампочку, так і є ймовірність, що їх зовсім можуть зняти з виробництва і тоді люстру можна буде просто викинути.

Не купуйте дешеві люстри китайського виробництва, вони дуже крихкі і іноді її навіть неможливо нормально повісити і підтягнути фіксатори, так як просто лопаються плафони.

Вибір люстри
Яку вибрати люстру в залДля залу найкращим варіантом буде велика і об'ємна люстра, яка зможе в повній мірі висвітлити велике приміщення кімнати. Найкрасивіше буде виглядати люстра з галогенними лампочками, в кількості не менше 6-ти, які будуть зосереджені на всі боки.

Яку вибрати люстру на кухнюДля кухні підійде широка люстра, яка буде знаходитися під самою стелею. Взагалі, щоб було добре освітлення при виборі люстры для кухни достатньо трьох ламп, щоб висвітлити наявні в кухні зони. Рекомендуємо вибрати люстри зі звичайних або люмінесцентних ламп.

Яку вибрати люстру в спальнюЩо стосується вибору люстри для спальні, то чудовий варіант для цього - регульовані люстри. Так як спальні складаються з зон, то світло в кімнаті найзручніше фокусувати на цих зонах, і в даному випадку регульовані люстри те, що треба. Регульовані люстри являють собою люстру з плафонами, які можна повертати в будь-яку сторону, таким чином, направляти світло в те чи інше місце.

 

Поиск

Яндекс.Метрика